Regulamin - najważniejsze informacje


Właścicielem Serwisu Opinionearn.com jest Hint Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa.

Aby w pełni korzystać ze wszystkich możliwości Serwisu, należy się zarejestrować. Niezbędne jest posiadanie poczty e-mail oraz dostępu do internetu. Po zarejestrowaniu dostaniesz od nas wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Klikając go, aktywujesz swoje konto - i możesz zacząć zarabiać!

Zaproszenia do wzięcia udziału w ankietach oraz informacje o wynagrodzeniu będą wysyłane na adres e-mailowy podany podczas rejestracji. Uczestnik otrzymuje zaproszenie nie częściej niż raz na 3 dni, w zależności od tematyki przeprowadzanych ankiet.

Nie musisz brać udziału we wszystkich ankietach, decyzja o przystąpieniu do badania zależy wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj, że wypełniając ankiety, należy udzielać rzetelnych, szczerych odpowiedzi.

Wynagrodzenie można wypłacić na wskazany przez siebie rachunek bankowy po zgromadzeniu na koncie profilowym w Serwisie kwoty minimum 40 złotych. Wynagrodzenie przekazywane jest za pośrednictwem systemu PayPal.

Oczywiście masz pełne prawo do wyrejestrowania się z panelu i odstąpienia od umowy - w każdej chwili. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wszelkie podawane przez Ciebie w ramach naszego Serwisu informacje są chronione i w pełni bezpieczne.

Zobacz pełny regulamin